המדריך לכלי עבודה לשיפוצניקים

החלטתם לשפץ את הבית? שיפוצניק מקצועי? חובבן? 

כדי להצליח לבצע את השיפוץ בצורה הטובה ביותר חוץ מתאוריה איך מבצעים את הפעuלות, אנו זקוקים לכלי עבודה איכותיים ומתאימים לסוג העבודה.

אז לאיזה כלי עבודה זקוקים לשיפוץ מהיר ואיכותי?

עבודות השיפוץ דורשות שימוש בכלי עבודה רבים כאשר רבים מהם כלי עבודה חשמליים. בין כלי העבודה החשמליים ניתן למצוא מברגות ומקדחות, משחזות, פטישונים ומסורים. בנוסף להם נזדקק כמובן לכלי עבודה ידניים מסורתיים כגון מסור, מברשות, סט מברגים מתחלף, טסטר, פלייר, פטיש ועוד רבים על פי סוג השיפוץ שנעשה.
כלי העבודה החשמליים והידניים עוזרים לשיפוצניק המקצועי או החובבן לבצע את התיקון/שינוי שהוא רוצה לבצע בחלל הבית, כאשר שימוש בכלים נכונים יעזור לנו להמנע מגרימת נזק לקירות הבית.

*כלי עבודה חובה לכל שיפוץ

  • ארגז כלים: לא צריך להיות קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי כדי להבין שכדאי להצטייד בארגז כלים, ככה לא תצטרך לחפש בכל הבית איפה שמת את הטסטר ובנוסף, במהלך השיפוץ כל הכלים יהיו מרוכזים ביחד וכתוצאה מכך יהיה שיפוץ יעיל, מהיר ומדויק.
  • פטישון: שלא כשמו הוא, לא מדובר על פטיש קטן, אלא על כלי עוצמתי עם יכולת הלימה וקידוח. בעזרת הפטישון ניתן לבצע פעולות חציבה ופעולות קידוח במשטחים קשים.
  • מקדחה: היכולת הבסיסית של המקדחה כשמה היא, לקדוח! נתון חשוב שכדאי לשים לב בזמן רכישת מקדחה הוא המומנט המקסימלי, לפי המומנט ניתן לדעת עד כמה המקדחה מצליחה להתגבר על התנגדויות מצד החומר שבו אנו קודחים.
  • מסור: בחירת המסור צריכה להיות מושכלת מכיוון שהוא צריך להתאים לצרכי השיפוץ. ישנם סוגים רבים של מסורים, כגון מסור גרונג, דיק, עץ ומסורי סרט ובהתאמה גם להבים שונים עם ייעודיים לפי החומר שאותו נרצה לחתוך.
  • שואב אבק איכותי: שיפוץ מכל סוג שהוא משאיר אחריו בלאגן, לכלוך ואבק. שואב אבק עוצמתי יעמוד לרשותכם לאחר השיפוץ כדי לשמור על ניקיון…


כיצד לבחור את כלי העבודה המתאימים לשיפוץ
כדי לבחור את כלי העבודה המתאים לעבודת השיפוץ חשוב לדעת מהו סוג השיפוץ שנרצה לבצע, בהתאם לעבודות השיפוץ אפשר להתאים את כלי העבודה.
אצלנו באפעל תיקונים נוכל להתאים עבורך את כלי העבודה החשמליים והידניים לעבודת השיפוץ, הצוות שלנו עומד לשירותך עם ידע וניסיון רב בכל תחומי השיפוצים והבניה. מיד לאחר רכישה אצלנו תוכלו לצאת לדרך ולבצע עבודות שיפוץ בקלות, יעילות ובדיוק רב.